Adres korespondencyjny
 

P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Piekarska 57   
43-300 Bielsko-Biała   

 

Sekretariat:
Justyna Wawrzuta  
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 21
Adres e-mail: sekretariat@inbud.bielsko.pl

Kierownik biura:
Marta Bogdał  
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 28
Telefon: +48 606 993 366
Adres e-mail: m.bogdal@inbud.bielsko.pl

Dział sprzedaży i marketingu:
Katarzyna Borowska  
Telefon: +48 604 390 000
(pn-pt w godzinach 9:00-16:00)
Adres e-mail: mieszkania@inbud.bielsko.pl

Dział techniczny:
Piotr Miksa Dyrektor Działu Ofertowania
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 23
Adres e-mail: p.miksa@inbud.bielsko.pl


Pracownia projektowa:  
 Jacek Puda  Kierownik Pracowni Projektowej
 Telefon:  +48 33 814 82 17 w. 37
 Adres e-mail:  j.puda@inbud.bielsko.pl

Księgowość i Kadry
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 22
Adres e-mail: ksiegowosc@inbud.bielsko.pl
kadry@inbud.bielsko.pl

Wypożyczalnia sprzętu i magazyn
Tomasz Madzia  
Telefon: +48 666 818 542
Adres e-mail: magazyn@inbud.bielsko.pl
 
Andrzej Rother  
Telefon: +48 666 831 312

Zarządzanie nieruchomościami i administracja wspólnot mieszkaniowych
Monika Grulich  
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 20
Telefon: +48 666 831 311
Adres e-mail: wspolnota@inbud.bielsko.pl
 
Dorota Borowska-Czechowska  
Telefon: +48 33 814 82 17 w. 31
Adres e-mail:

d.borowska@inbud.bielsko.pl

 

 

Formularz kontaktowy

*
**
- Pole wymagane
- Jedno z oznaczonych pól musi zostać uzupełnione
Imię i nazwisko
E-mail*
Numer telefonu
Treść wiadomości*
Mieszkania Bielsko-Biała
© INBUD BIELSKO 2017
Ul. Piekarska 57 Bielsko-Biała.
+48 33 814 82 17
sekretariat@inbud.bielsko.pl
DORADCA

Kontakt

+48 33 814 82 17

*
- Pole wymagane
**
- Jedno z pól jest wymagane