Hale stalowe Astron

 

GRUPA INBUD BIELSKO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. (dawniej Inbud Bielsko Sp. z o.o.) jest autoryzowanym przedstawicielem Astron Building Systems światowego lidera produkcji obiektów w konstrukcji stalowej dzięki czemu możemy zaoferować rozwiązania techniczne o najwyższym światowym standardzie.

ASTRON jest wiodącą firmą w produkcji stalowych hal w Europie z 40 letnim doświadczeniem w produkcji hal stalowych z przeznaczeniem pod budynki przemysłowe i usługowe. Ponad 40 mln metrów kwadratowych wzniesionych obiektów stanowią najlepszą rekomendację, a zdolności produkcyjne szacowane na 70 hal tygodniowo dają wyobrażenie o potencjale firmy.

System ASTRON umożliwia indywidualne traktowanie każdego projektu, co w połączeniu z modułową technologią, pozwala niemal dowolnie kształtować architekturę i rozmiary obiektów. Ich rozpiętość wewnętrzna bez podpór może liczyć nawet 100 metrów!

Proponowane przez nas budynki mogą łączyć w sobie tradycyjną technologię budowlaną o charakterze dekoracyjnym z nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi walory użytkowe obiektu. 

Przy wycenach stosujemy program CYPRION, który umożliwia wycenę ryczałtową hali z podaniem wstępnych reakcji fundamentowych.

Obiekty w technologii ASTRON, spełniają indywidualne wymagania użytkowników przy zachowaniu cen produktu seryjnego. Dodatkowo używamy narzędzia ALLPLAN umożliwiającego dodatkową wizualizację obiektu.

Dzięki modułowości systemu znajduje on wszechstronne zastosowanie wciąż zaskakując swoimi możliwościami. Najpowszechniejsze jego zastosowania to:

hale produkcyjne
magazyny

budynki biurowe
obiekty sportowe

Ponadto oferujemy pełny zakres usług projektowych począwszy od wstępnych koncepcji architektonicznych przez wielobranżowe projekty budowlane, po specjalistyczne projekty inżynierskie z uwzględnieniem specyfiki systemu ASTRON.

ASTRON to:

  • Ponad 40 lat doświadczeń
  • Ponad 40 000 budynków
  • Ponad 40 000 000 m2 wybudowanej powierzchni
  • Ponad 1500 budynków w Polsce.

 

zobacz więcej realizacji

Mieszkania Bielsko-Biała
® INBUD BIELSKO 2018
Ul. Piekarska 57 Bielsko-Biała.
+48 33 814 82 17
sekretariat@inbud.bielsko.plPolityka prywatnosci

nowe mieszkania bielsko

DORADCA

Kontakt

+48 33 814 82 17

*
- Pole wymagane
**
- Jedno z pól jest wymagane
 
Katalog

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

katalog - nowe mieszkania bielsko-biała

Pobierz : Katalog PDF