Działka przemysłowa 38 148 m2

Bielsko-Biała ul. Ks. Londzina

Opis nieruchomości


Opis nieruchomości

Oferta sprzedaży działki inwestycyjnej w Bielsku-Białej przy ul. Londzina. Teren znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S1 Bielsko-Cieszyn. Dojazd od zjazdu Wapienica-Międzyrzecze około 1,6 km

 

Dane podstawowe

Działka ewidencyjna: 488/11, 488/17

Powierzchnia: 38 148 m2

Zabudowania: obiekty przemysłowe, biura, firmy „Dimico drogi i mosty”

Plan miejscowy: obowiązujący: nieruchomość położona jest na obszarze oznaczonym symbolem 1PP - teren przeznaczony pod zabudowę wytwórczą, rzemiosła i usług.

Klasyfikacja użytku: Ba –tereny przemysłowe

 

Charakterystyka nieruchomości, otoczenie

Kształt terenu zbliżony do litery L, z proporcjonalnie dużą częścią w formie prostokąta o wymiarach około 160 x 250m. Działka zabudowana urządzeniami zakładu „Dimico drogi i mosty” – w tym budynkiem administracyjno-socjalnym z warsztatem. Teren jest dobrze wyeksponowany od strony trasy S1, nie jest przesłonięty ekranem akustycznym, dzięki czemu budynki firmowe będą dobrze widoczne dla jadących trasą S1.

Teren jest ogrodzony. Dojazd drogą asfaltową, bez ograniczeń tonażowych. Nieruchomość ma dostęp do energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, sieci teletechnicznej. W okolicy znajdują się też sieci gazowe.

 

Koncepcja zagospodarowania

Koncepcja zagospodarowania zakłada różne warianty zagospodarowania, z podziałem terenu na kilka mniejszych, z drogą wewnętrzną, lub wykonanie 1 hali produkcyjno-magazynowej. Budynek taki może mieć do 19 tys. m2 powierzchni zależnie od potrzeb obsługi komunikacyjnej – parkingów, dojazdu dostaw i organizacji przedsiębiorstwa. W takim wariancie możliwe jest odrębne użytkowanie części dostępnej od ul Dworskiej.

Na potrzeby Nabywcy możemy wykonać także inne zagospodarowanie, wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę.

Wartość oferty będzie możliwa do określenia po sprecyzowaniu potrzeb Nabywcy.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem 33 814 82 17 w. 37

Lokalizacja


Galeria


Katalog

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

katalog - nowe mieszkania bielsko-biała

Pobierz : Katalog PDF