Działka przemysłowa 5,9 ha

Czechowice-Dziedzice ul. Elizy Orzeszkowej

Opis nieruchomości


 

Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki 5,9 ha zlokalizowanej w Czechowicach–Dziedzicach przy ul. Elizy Orzeszkowej 17 wraz z wybudowaniem obiektów przemysłowych, produkcjo-magazynowych dostosowanych do potrzeb Nabywcy.

Nieruchomość znajduje się  w odległości 180 m od granicy miasta Bielska-Białej. Dogodny dojazd ulicą Legionów od strony Czechowic-Dziedzic bądź od strony Bielska–Białej ulicami Konwojową lub Katowicką. Bezpośrednio wzdłuż nieruchomości przebiega droga o nawierzchni asfaltowej, bez ograniczeń tonażowych, z możliwością wykonania dodatkowych wjazdów Nieruchomość znajduje się w przemysłowej dzielnicy miasta w sąsiedztwie zabudowy produkcyjnej, składów i magazynów.

Teren posiada zasilanie w energię elektryczną, przyłącze ciepła, wody, własną oczyszczalnię ścieków sanitarnych, odprowadzenie wód opadowych do pobliskich cieków. Zależnie od potrzeb jest realna możliwość doprowadzenia do terenu sieci gazowej.

Teren nieruchomości zabudowany jest budynkami administracyjno–produkcyjno–magazynowymi o łącznej powierzchni użytkowej 7974,12m2 oraz oczyszczalnią ścieków.

Budynki przeznaczone są do rozbiórki. Działki są w większości płaskie, dobre i średnie warunki geotechniczne.

Aktualnie trwają prace projektowe związane z wyburzeniem istniejących budynków oraz uzyskaniem warunków zabudowy dla obiektów produkcyjno-magazynowych. Przykłady możliwości zabudowy  działek przedstawiają koncepcje  załączone do oferty. Planowany jest również podział działek dostosowany do potrzeb klienta.

Dokładna wartość oferty będzie możliwa do określenia po sprecyzowaniu potrzeb Nabywcy.

  • cena wybudowania hali – od 950 zł/m²
  • cena wybudowania bud. biurowych – od 1 950 zł/m²

 

 W ofercie posiadamy liczne lokalizacje na terenie województwa śląskiego z przeznaczeniem terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pod produkcję, usługi komercyjne, centra magazynowo – dystrybucyjne itp.

GRUPA INBUD BIELSKO jest autoryzowanym przedstawicielem Lindab Buildings światowego lidera produkcji obiektów w konstrukcji stalowej.

System ASTRON umożliwia indywidualne traktowanie każdego projektu, co w połączeniu z modułową technologią, pozwala niemal dowolnie kształtować architekturę i rozmiary obiektów. W przypadku szczególnych wymogów klienta budujemy również obiekty w technologii prefabrykatów żelbetowych. Poza wykonaniem hal, oferujemy również budowę budynków socjalno-biurowych, jak też wykonanie dowolnych, potrzebnych do użytkowania terenu obiektów budowlanych, w każdej dostępnej na rynku technologii, zgodnie z życzeniem Zamawiającego.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem 33/814-82-17 w.37.
 

Lokalizacja


Galeria


Katalog

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

katalog - nowe mieszkania bielsko-biała

Pobierz : Katalog PDF