Działka inwestycyjna 2,8 ha

Skarbimierz, ul. Biedronkowa

Opis nieruchomości


Oferta sprzedaży atrakcyjnej działki inwestycyjnej o pow. 2,8 ha położonej w Skarbimierzu k. Brzegu z przeznaczeniem pod centrum logistyczne z infrastrukturą i placem manewrowym, hale magazynowe lub hale produkcyjne wraz z projektem i wybudowaniem obiektów dostosowanych do potrzeb Nabywcy. 
         

GRUPA INBUD BIELSKO jest autoryzowanym przedstawicielem Lindab Buildings światowego lidera produkcji obiektów w konstrukcji stalowej.
Proponowane przez nas budynki mogą łączyć w sobie tradycyjną technologię budowlaną o charakterze dekoracyjnym z nowoczesnymi rozwiązaniami podnoszącymi walory użytkowe obiektu.

System ASTRON umożliwia indywidualne traktowanie każdego projektu, co w połączeniu z modułową technologią, pozwala niemal dowolnie kształtować architekturę i rozmiary obiektów.

Oferujemy pełny zakres usług projektowych począwszy od wstępnych koncepcji architektonicznych przez wielobranżowe projekty budowlane, po specjalistyczne projekty inżynierskie z uwzględnieniem specyfiki systemu ASTRON.

Oferta dotyczy kosztu sprzedaży gruntu zlokalizowanego w Skarbimierzu przy ul. Biedronkowej o pow. 2,8096ha wraz z wybudowaniem przykładowej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni ok. 2 000 m2:
·        cena wybudowania hali – od 850 zł/m²
·        cena gruntu – 50 zł/m²
 

Dokładna wartość oferty będzie możliwa do określenia po sprecyzowaniu potrzeb Nabywcy.

 
Oferowana nieruchomość posiada obowiązujący miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego: zabudowa przemysłowo-usługowa, maksymalna dopuszczalna powierzchnia zabudowy do ok. 22 000 m2.
 
W naszej ofercie posiadamy również liczne lokalizacje atrakcyjnych działek inwestycyjnych na terenie Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic i Wilkowic z przeznaczeniem terenu wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - pod produkcję, usługi komercyjne, centra magazynowo – dystrybucyjne itp.
 
 
Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym biurem. Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem 33/814-82-17 w. 37.

Lokalizacja


Galeria


Katalog

Materiały do pobrania

Zapraszamy do pobrania naszego katalogu.

katalog - nowe mieszkania bielsko-biała

Pobierz : Katalog PDF